Noc Bibliotek - czytanie porusza

Pułtuska Biblioteka Publiczna po raz trzeci włączyła się do Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek przebiegającej pod hasłem „Czytanie porusza”. Rozpoczęliśmy o godz. 17.00 biesiadą muzyczną z udziałem zespołu wokalno-instrumentalnego Młodzież 50+ na placu przed biblioteką. W ramach biesiady odbyła się promocja tomiku poezji „Na szlaku życia” Michała Laszuka połączona z recytacją wierszy, fraszek oraz fragmentów książki. Koncert zespołu wzbudził ogromne zainteresowanie pułtuszczan oraz gości przebywających w naszym mieście.

Dodatkowymi atrakcjami tej akcji były:

- prezentacja multimedialna W świecie baśni Hansa Christiana Andersena.

- projekcja filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” w Czytelni biblioteki

- akcja „Uwolnij książkę”

Wypożyczalnie naszej Biblioteki były czynne do godz. 21.00.

Kolejna Noc Bibliotek za rok! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Noc Bibliotek - czytanie porusza