Pułuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela http://biblioteka.pultusk.pl/ Mon, 26 Feb 2024 17:57:51 +0100 Mon, 26 Feb 2024 17:57:51 +0100 pl IT-Poland.com RSS Generator kontakt@it-poland.com kontakt@it-poland.com Pułuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela 60 http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1262.html Fri, 09 Feb 2024 09:23:19 +0100 Literacki Tłusty Czwartek u Lelewela Marcin Przybyłek w Bibliotece

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1260.html Mon, 22 Jan 2024 13:43:51 +0100 Ferie w Bibliotece http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1256.html Mon, 18 Dec 2023 13:03:06 +0100 Wręczenie nagród w konkursie Otwieramy rodzinne albumy http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1253.html Thu, 16 Nov 2023 10:56:20 +0100 Spektakl teatralny Teatr Edukacji i Profilaktyki Maska w Krakowie

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1251.html Fri, 10 Nov 2023 09:44:17 +0100 Spotkanie z Marią Gołoś producentką filmową.

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1247.html Tue, 24 Oct 2023 08:31:18 +0200 Spotkanie z Michałem Koterskim http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1246.html Mon, 23 Oct 2023 08:59:53 +0200 Bez Litości Promocja książki Andrzeja Kwiatkowskiego

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1244.html Mon, 09 Oct 2023 12:06:04 +0200 ABSURD NIE CZYTAĆ – Noc Bibliotek 2023 już za nami http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1242.html Mon, 02 Oct 2023 08:59:25 +0200 Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania Fenek i Maks w Bibliotece

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1241.html Fri, 29 Sep 2023 08:27:18 +0200 To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1235.html Wed, 19 Jul 2023 12:10:16 +0200 „Książka-uczy-leczy-pomaga” Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2023.

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/konkursy/pokaz,1239.html Thu, 14 Sep 2023 10:56:41 +0200 XVI edycja „Wyścigu po historię” już za nami http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/imprezy-plenerowe/pokaz,1238.html Tue, 12 Sep 2023 12:06:19 +0200 Narodowe Czytanie "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1236.html Mon, 14 Aug 2023 11:57:37 +0200 Zakup nowości wydawniczych w 2023 r. http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1234.html Thu, 13 Jul 2023 14:39:56 +0200 Z książką w świat wartości Wakacje w Bibliotece 2023

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1232.html Fri, 30 Jun 2023 07:58:51 +0200 Kindle dla czytelników z Ukrainy w naszej bibliotece http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1231.html Fri, 23 Jun 2023 07:27:00 +0200 Z książką w świat wartości http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/konkursy/pokaz,1230.html Fri, 16 Jun 2023 00:04:30 +0200 „Zemsta” Aleksandra Fredry – sprawdź swoją wiedzę na temat najsłynniejszej polskiej komedii! http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1229.html Thu, 15 Jun 2023 13:03:45 +0200 Światowy Dzień Smerfa http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1228.html Wed, 07 Jun 2023 07:22:50 +0200 Spotkanie z panią Małgorzatą Piszewską-Gadkowską