Pułuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela http://biblioteka.pultusk.pl/ Sun, 24 Mar 2019 06:15:51 +0100 Sun, 24 Mar 2019 06:15:51 +0100 pl IT-Poland.com RSS Generator kontakt@it-poland.com kontakt@it-poland.com Pułuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela 60 http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1015.html Thu, 21 Mar 2019 11:35:54 +0100 TOPR. Żeby inni mogli przeżyć http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1014.html Tue, 19 Mar 2019 13:56:18 +0100 Głośne czytanie w Filii nr 1 http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1013.html Wed, 06 Mar 2019 12:50:14 +0100 XIII Damsko Męskie Spotkania Marcowe http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1012.html Fri, 01 Mar 2019 11:47:21 +0100 Literacki Tłusty Czwartek u Lelewela http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/konkursy/pokaz,1010.html Tue, 29 Jan 2019 11:21:06 +0100 Regulamin konkursu http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1004.html Thu, 06 Dec 2018 14:35:46 +0100 Wieczór autorski Zdzisława Zembrzyckiego http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1003.html Mon, 03 Dec 2018 10:34:14 +0100 Oddaj książkę – Zaczytani http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1001.html Thu, 15 Nov 2018 22:22:30 +0100 Artur Barciś - spotkanie http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1000.html Thu, 18 Oct 2018 10:52:27 +0200 Nowości książkowe http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,999.html Mon, 24 Sep 2018 10:38:53 +0200 Uroczyste otwarcie Biblioteki po remoncie http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/imprezy-plenerowe/pokaz,998.html Tue, 11 Sep 2018 10:07:53 +0200 Narodowe Czytanie http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,995.html Mon, 30 Jul 2018 08:38:54 +0200 Relacja z wakacji w Bibliotece i jej Filiach http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,987.html Mon, 11 Jun 2018 14:32:47 +0200 Patriotyczny Piknik Rodzinny http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,983.html Thu, 10 May 2018 13:15:48 +0200 Spotkanie z Katarzyną Fabisiewicz http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,981.html Wed, 11 Apr 2018 12:48:21 +0200 XIII konkurs Art poétique http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,980.html Wed, 28 Mar 2018 13:44:45 +0200 Światowy Dzień Czytania Tolkiena http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,979.html Wed, 28 Mar 2018 10:45:59 +0200 Światowy dzień poezji http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,977.html Tue, 27 Mar 2018 11:08:41 +0200 Zapraszamy http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,976.html Wed, 21 Mar 2018 12:44:14 +0100 Warsztaty Wielkanocne http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,975.html Wed, 21 Mar 2018 12:26:55 +0100 Zajęcia szachowe