Pułuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela http://biblioteka.pultusk.pl/ Wed, 04 Aug 2021 09:46:59 +0200 Wed, 04 Aug 2021 09:46:59 +0200 pl IT-Poland.com RSS Generator kontakt@it-poland.com kontakt@it-poland.com Pułuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela 60 http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1138.html Tue, 03 Aug 2021 13:05:03 +0200 „Dawno, dawno temu… czyli opowieści moich dziadków” Zapraszamy do wysłuchania relacji "Stan Wojenny Wspomnienia" składającej się z trzech części.

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/informacje/pokaz,1137.html Mon, 02 Aug 2021 12:00:21 +0200 Uprzejmie informujemy, że Filia nr 3 ul. Na Skarpie 10 będzie nieczynna od 9 do 22 sierpnia Zapraszamy do Biblioteki Głównej i pozostałych naszych Filii.

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/informacje/pokaz,1136.html Tue, 13 Jul 2021 09:06:40 +0200 Uprzejmie informujemy, że Filia nr 1 ul. Tartaczna 67A będzie nieczynna od 26.07.2021 do 06.08.2021 Zapraszamy do Biblioteki Głównej i pozostałych naszych Filii.

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1133.html Fri, 25 Jun 2021 09:27:32 +0200 Projekt Lem http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1130.html Wed, 23 Jun 2021 13:43:19 +0200 Przypominamy o terminowym zwrocie wypożyczonych książek http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1131.html Wed, 23 Jun 2021 13:59:25 +0200 Wakacje w Bibliotece http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1129.html Mon, 14 Jun 2021 13:33:10 +0200 Dofinansowanie z programu Kultura Dostępna 2021 Projekt Lem

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/konkursy/pokaz,1128.html Thu, 10 Jun 2021 14:10:27 +0200 Uroczyste wręczenie nagród w konkursie literackim Krzysztof Klenczon... Muzyka ponad czasem http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1113.html Fri, 12 Feb 2021 15:17:32 +0100 Stanisław Lem "Życie i twórczość Autora, którego zazdrości Polsce świat…"

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1122.html Fri, 26 Mar 2021 15:37:37 +0100 Dofinansowanie z programu Partnerstwo dla Książki 2021 http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1116.html Thu, 04 Mar 2021 14:53:33 +0100 Damsko-Męskie Spotkania Marcowe Z czym kojarzy nam się marzec? Z pierwszymi wiosennymi spacerami, z budzącą się ze snu zielenią i oczywiście z Damsko-Męskimi Spotkaniami Marcowymi, które od 2005 roku odbywają się
w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. J. Lelewela.

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1110.html Tue, 19 Jan 2021 14:22:21 +0100 Kody LEGIMI - zapraszamy http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1108.html Tue, 22 Dec 2020 12:39:22 +0100 Moja miejscowość-Tu się dzieje! http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1099.html Mon, 19 Oct 2020 12:30:26 +0200 Literatura zamknięta w audiobookach RADIOBOOK

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1093.html Tue, 29 Sep 2020 14:10:31 +0200 Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1092.html Wed, 23 Sep 2020 12:16:39 +0200 Mała książka – wielki człowiek Zapraszamy do udziału w projekcie

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1091.html Thu, 17 Sep 2020 11:23:41 +0200 Pani Zofia Mariana Wróbel Promocja książki

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1086.html Fri, 07 Aug 2020 12:53:50 +0200 Modna Niepodległa Moda lat 20. XX wieku

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1085.html Fri, 31 Jul 2020 14:04:23 +0200 BANIALUKI Wiersz na wakacje

]]>
http://biblioteka.pultusk.pl/imprezy/wydarzenia/pokaz,1119.html Tue, 16 Mar 2021 11:28:57 +0100 Narodowy Spis Powszechny