BANIALUKI

Wiersz na wakacje

BANIALUKI

Wakacje to oczekiwany i radosny czas. Aby urozmaicić go naszym najmłodszym czytelnikom zaprosiliśmy dziennikarzy pułtuskich gazet do czytania wierszy dla dzieci. Prezentowane online utwory będą dostępne na naszym kanale YouTube „Biblioteka Pułtusk”.  Już dziś wysłuchamy wierszy w interpretacji Lecha Chybowskiego, dziennikarza Pułtuskiej Gazety Powiatowej. Zapraszamy!

Wiersz na wakacje - Banialuki przekierowanie do kanału Biblioteka Pułtusk w serwisie YouTube