Projekt Lem-wyjazd do Centrum Nauki Kopernik i Planetarium

W ramach realizowanego przez Pułtuską Bibliotekę Publiczną im. J. Lelewela projektu "Projekt Lem" 9 września grupa 36 osób uczestniczyła w wyjeździe do Centrum Nauki Kopernik i Planetarium. Zwiedziliśmy ekspozycje stałe, przeżywaliśmy doświadczenia, odkryliśmy niesamowitą przestrzeń Centrum Nauki i obejrzeliśmy w Planetarium film "Szybciej niż światło". Dzień był pełen wrażeń, a międzypokoleniowa grupa uczestników pozostaje pełna wspaniałych wspomnień. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu!

Projekt Lem-wyjazd do Centrum Nauki Kopernik i Planetarium