Spotkanie z panią Małgorzatą Piszewską-Gadkowską

W Czytelni Biblioteki odbyło się spotkanie z Panią Małgorzatą Piszewską-Gadkowską - specjalistą ds. żywienia człowieka – dietetykiem, założycielką poradni dietetycznej Dietalinea. Spotkanie pod hasłem „Zdrowy styl życia Seniora” zostało zorganizowane dla seniorów miasta i gminy Pułtusk. Pani dietetyk przekazała uczestnikom wiele cennych informacji m.in. o tym, jakie czynniki wpływają na polepszenie jakości naszego życia, zbilansowana dieta i aktywność fizyczna przyczynia się do zapobiegania wielu chorobom oraz to, że zdrowe odżywianie to nie tylko liczenie kalorii i odchudzanie. Dziękujemy Pani Małgorzacie za przyjęcie zaproszenia oraz poprowadzenie bardzo ciekawego spotkania, a seniorom Dziennego Domu ‘’Senior+” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku oraz uczestnikom Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Pułtusku za liczne przybycie oraz udział w dyskusji.

Spotkanie z panią Małgorzatą Piszewską-Gadkowską