To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo

Wczoraj, do naszej Biblioteki, po raz kolejny zawitali aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska w Krakowie, którzy zaprezentowali spektakl pt. „To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo”. Dzieci poznały historię biedronki Aldonki, która zgubiła się w lesie i nie mogła znaleźć drogi do domu. Na pomoc przybył jej skrzat Jeżynek, który nauczył ją podstawowych zasad bezpieczeństwa i pomógł odnaleźć mamę.

Opowieść zachwyciła wszystkie zgromadzone w Czytelni dzieci, które z wielkim entuzjazmem brały udział w przedstawieniu.

Realizacja zadania profilaktycznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2023

Książka–uczy–leczy–pomaga

To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo