Spotkanie z Michałem Koterskim

Wczoraj gościem naszej Biblioteki był Michał Koterski, aktor, prezenter telewizyjny, satyryk, znany z wielu filmowych ról, m.in. Sylwusia w filmie Marka Koterskiego „Ajlawju”, w kultowym filmie „Dzień świra” czy też „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Dużą rolę w jego aktorskiej karierze odniósł film „7 uczuć”, gdzie zagrał główną postać. Podczas spotkania miała miejsce również promocja książki Beaty Nowickiej pt. „Michał Koterski. To już moje ostatnie życie”. Biografia to wywiad-rzeka, gdzie opowiada o swoim dzieciństwie, wychowaniu w rodzinie obarczonej od pokoleń nałogami, problemach z uzależnieniami, o mrocznych stronach sławy i życiu w trzeźwości.

Spotkanie z Michałem Koterskim