Marcin Przybyłek w Bibliotece

Literacki Tłusty Czwartek u Lelewela

Wczoraj naszą Bibliotekę odwiedził Pan Marcin S. Przybyłek – pułtuszczanin, twórca licznych powieści i opowiadań science fiction. Dla fanów autora spotkanie było wyjątkową okazją do poznania genezy jego działalności literackiej, najważniejszych inspiracji i artystycznej wrażliwości. Z kolei dla wszystkich nieprzekonanych do science fiction czytelników rozmowa z Panem Marcinem była niczym matrixowa „czerwona pigułka”, po której z pewnością będą traktować ten gatunek nieobojętnie i bardziej świadomie.

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za nieziemsko erudycyjne, merytoryczne i przemiłe spotkanie!

A naszych Czytelników gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygodami Torkila Aymore’a z serii „Gamedec” oraz poprawy humoru wraz z barwnymi bohaterami „Orła Białego”, aby wraz z twórczością Pana Marcina S. Przybyłka samemu przekonać się o potencjale i uroku literatury science fiction!

Podczas wydarzenia była możliwość nabycia książek autora.