Tydzień Bibliotek

XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

8-15 Maja

Biblioteka-miejsce na czasie

W Tygodniu Bibliotek m.in.:

- Warsztaty literackie z Barbarą Supeł - tłumaczką, pisarką książek dla dzieci (8.05, współorganizowane z Księgarnią BASZTA)
- Spotkanie autorskie z Marcinem Ciszewskim - pisarzem książek sensacyjnych (9.05)
- Spotkanie z Bingiem w Bibliotece (13-15.05)
- Kolorowe wiersze Juliana Tuwima - konkurs plastyczny (15.05)
- Spotkanie autorskie z Katarzyną Fabisiewicz - poetką (16.05)
- Spotkanie z Edytą Łubińską - antropologiem i etnografem (23.05)
- Złote jajko - spektakl Teatru Lalek IGRASZKA (28.05)
- Oferta edukacyjna dla dzieci i młodzieży (6-29.05):
- Brzechwa Dzieciom - cykl zajęć literackich dla najmłodszych

- „Ziemia obiecana” (1974) Andrzeja Wajdy po 50 latach ... - cykl zajęć edukacyjnych dla młodzieży

Szczegóły:
tel. 515 499 314