Spotkanie z Barbarą Supeł

tłumaczką i autorką książek dla dzieci.

Spotkanie z Barbarą Supeł
XXI Tydzień Bibliotek ph. „Biblioteka–miejsce na czasie rozpoczęliśmy cyklem warsztatów autorskich z Barbarą Supeł – tłumaczką i autorką książek dla dzieci, w tym popularnej serii dla najmłodszych o rodzinie Pętelków.
W spotkaniach udział wzięły dzieci z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, Przedszkola Miejskiego nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Niepublicznego Katolickiego Przedszkola im. Świętej Rodziny oraz wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczegoim. Anny Karłowicz w Pułtusku.
Uczestnicy spotkań mieli okazję wysłuchać fragmentów książek czytanych przez autorkę oraz używając swojej wyobraźni wspólnie wykonać pełną pomysłów drabinę marzeń.
Spotkania upłynęły w radosnej atmosferze, a dzieci nagrodziły pisarkę gromkimi brawami.
Współorganizatorem warsztatów było Centrum Książki Szkolnej Księgarnia Baszta, która jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni”.
Zapraszamy do Biblioteki, gdzie dostępne są książki z kolejnymi przygodami rodziny Pętelków.