XXVII Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza

Koncert laureatów Konkursu Poezji i Piosenki Francuskiej „Art Poétique”

20 września, w ramach obchodów XXVII Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza, odbył się koncert laureatów dwóch ostatnich edycji organizowanego już od 2006 roku Konkursu Poezji i Piosenki Francuskiej „Art Poétique”. Wydarzenie, które od kilku lat ma charakter ponadlokalny, dotychczas odbywało się pod Patronatem Honorowym Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk. Od 2024 roku Patronat Honorowy nad konkursem objął również Instytut Francuski w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze wspaniałych występów naszych uczestników!