Miś marzy skrycie, o przyjacielu celebrycie

Realizacja zadania profilaktycznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2024- Książka-uczy-leczy-pomaga EDYCJA II

Miś marzy skrycie, o przyjacielu celebrycie

Wczorajszy wieczór był przepełniony ciepłą atmosferą i salwami śmiechu – a wszystko za sprawą występu aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa, którzy po raz kolejny gościli w naszej Bibliotece. Tym razem wspólnie obejrzeliśmy zabawny i pouczający spektakl „Miś marzy skrycie, o przyjacielu celebrycie”, podkreślający wagę relacji międzyludzkich „w realu” oraz konieczność odpowiedzialnego korzystania z nowych mediów.

Serdecznie dziękujemy aktorom Teatru MASKA, a obecne z nami wczoraj dzieci zapraszamy wraz z rodzicami na nadchodzące wydarzenia kulturalne, jakie odbędą się w tym roku w naszej Bibliotece.