Spotkanie z Panem Poetą

Sowa, co bałagan ma w porządku

Spotkanie z Panem Poetą

Dziś w naszej Bibliotece ponownie gościliśmy Pana Poetę z jego wyjątkowymi książkami, barwnymi postaciami i ich arcyciekawymi historiami. To one posłużyły jako inspiracja do licznych efektownych, zaskakujących zabaw, jakie Autor przygotował dla zaproszonych na animacje dzieci z pułtuskich przedszkoli.

A jakie wrażenia i emocje spotkanie z Panem Poetą wywołało u przedszkolaków?

Sami zobaczcie na naszej fotorelacji zamieszczonej poniżej.

Serdecznie dziękujemy Panu Poecie za kolejne niezapomniane animacje, a naszych Małych Czytelników zapraszamy do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży po najnowszy utwór naszego dzisiejszego gościa, czyli „Sowę, co bałagan ma w porządku”.

Realizacja zadania profilaktycznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2024- Książka-uczy-leczy-pomaga EDYCJA II.