Ferie z Biblioteką

3. Quizeria – quizy tematyczne dla quizomaniaków
4. W karnawale czas na bale– zajęcia plastyczne, maski karnawałowe
5. Opowieści ołówkowe– rysowanie do czytanych wierszyków
6. Z życzeniami dla Babci i Dziadka– upominki dla dziadków z okazji ich święta, pisanie życzeń, robienie laurek
7. „Bon czy Ton” – savoir vivre dla dzieci
8. Dobre i złe sekrety - zajęcia z biblioterapii
9. Poznaj bezpieczny Internet– zajęcia edukacyjne, na których w sposób przystępny  i interesujący można dowiedzieć się, jakie niebezpieczeństwa czyhają w sieci oraz jak się przed nimi ustrzec
10. Zwierzakolandia, czyli wszystkie stworzenia duże i małe– jakie zwierzęta zamieszkują poszczególne kontynenty,  który ssak jest najszybszy

Ponadto: rebusy, krzyżówki, kalambury, zajęcia plastyczne, konkursy wiedzowe i sprawnościowe, gry planszowe.

Zajęcia prowadzone będą w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej.

Szczegóły pod nr tel. 23 692 21 51. Osoba prowadząca zajęcia – Justyna Brzozowska.