Zimą nuda ci nie grozi...

Zapraszamy wszystkich kreatywnych, ciekawych, pełnych pomysłów mieszkańców Pułtuska i okolic do wolontariatu w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela. Masz plan jak założyć grupę dyskusyjną o rybkach akwariowych, chcesz pomóc innym z matematyki czy pokazać, jakie piękne serwetki wyszywasz? Przyjdź do Biblioteki! Zgłoszenia prosimy słać mailowo na adres pultuska.biblioteka@neostrada.pl  lub zgłaszać się osobiście codziennie w godzinach od 1000 do 1600.  Czekamy właśnie na Ciebie!