Wieczór autorski Zdzisława Zembrzyckiego

Zdzisław Zembrzycki jest absolwentem Technikum Budowy Okrętów w Gdańsku i dziennikarzem z wykształcenia, ale też poetą, autorem trzech tomików wierszy.

Wieczór autorski Zdzisława Zembrzyckiego

Zdzisław Zembrzycki jest absolwentem Technikum Budowy Okrętów w Gdańsku i dziennikarzem z wykształcenia, ale też poetą, autorem trzech tomików wierszy: „Zmysłowość”, „Gorzko-słodko” i „Wiersze z butonierki”. Wieczór autorski, który odbył się w piątek 23 listopada w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej, pokazał, że jest też wspaniałym gawędziarzem i interpretatorem własnych dzieł. Oprócz samego autora, wiersze z najnowszego tomiku „Wiersze w butonierce”  czytały też zaproszone Panie: Jadwiga Bralska, Joanna Czerwińska, Bożena Potyraj i Lidia Ziemiecka. Spotkanie z humorem i wdziękiem (jak zwykle!) poprowadził pan Lech Chybowski. Po spotkaniu można było zakupić „Wiersze z butonierki” i otrzymać autograf Autora. Wieczór zakończył się słodkim poczęstunkiem, ufundowanym przez organizatorów spotkania oraz żonę poety.