Jubileuszowe, X Damsko - Męskie Spotkania Marcowe

X Damsko - Męskie Spotkania Marcowe

Jubileuszowe, X Damsko - Męskie Spotkania Marcowe, tak jak co roku przyciągnęły do Pułtuskiej Biblioteki Publicznej mnóstwo gości. 5 marca w Czytelni Biblioteki „pułtuscy panowie sławni”: Lech Chybowski, Jarosław Druchniak, Andrzej Grabowski, Sławomir Kazimierczak, Krzysztof Łachmański, Zbigniew Matusiak, Krzysztof Wóltański, Jan Zalewski, brawurowo i dowcipnie prezentowali muzyczno - literackie dedykacje dla Pań.

Zgromadzona publiczność entuzjastycznie przyjęła artystyczne wystąpienia panów, którzy z roku na rok okazują się coraz lepsi.

Niepowtarzalny klimat tego wieczoru podkreśliły piosenki w wykonaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. P. Skargi w Pułtusku. Odczytano również życzenia od panów nieobecnych na spotkaniu: Tadeusza Nalewajka, Krzysztofa Nuszkiewicza, Radosława Lolo i Roberta Gajdy.

Miłym akcentem kończącym ten niepowtarzalny wieczór była lampka szampana, tort i słodki upominek.