Gra Miejska

Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela zaprasza do udziału w Grze miejskiej o wątku kryminalnym pt. „Gdzie jest Tomasz S.?”, która odbędzie się 10 maja b. r. w sobotę w godzinach 1000-1400 na terenie Pułtuska.

Gra Miejska

Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela zaprasza do udziału w Grze miejskiej o wątku kryminalnym pt. „Gdzie jest Tomasz S.?”, która odbędzie się 10 maja b. r. w sobotę w godzinach 1000-1400 na terenie Pułtuska. Udział w Grze jest nie tylko formą aktywnej i emocjonującej rozrywki, ale też okazją do poznania turystyczno-architektonicznych atrakcji Pułtuska a także różnych instytucji funkcjonujących w przestrzeni miejskiej.

            Gra miejska pt. „Gdzie jest Tomasz S.?” będzie rozgrywała się w 10 miejscach, punktach znajdujących się w centrum Pułtuska. Fabuła Gry oparta jest na realiach codziennego życia Tomka S. i poznania powodów jego zagadkowego zaginięcia. Uczestnicy Gry wcielą się w rolę detektywów. Ich celem będzie ustalenie historii Tomka S. i jego odnalezienie. By osiągnąć ten cel uczestnicy Gry będą musieli wykonywać powierzone im przez Organizatora zadania. Szczegóły realizacji tych zadań zostaną podane uczestnikom Gry przed ich rozpoczęciem.

            Warunkiem udziału w Grze jest rejestracja zespołu liczącego od 3 do 5 osób do dnia 6 maja b. r. telefonicznie pod numerem tel. (23) 692 21 51 lub elektronicznie: pultuska.biblioteka@neostrada.pl

PLAKAT >>> Gra Miejska

Regulamin Gry:

Regulamin PDF >>> Gra Miejska

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!Gra Miejska

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.