Piknik rodzinny Złap Pokemona

Piknik rodzinny Złap Pokemona

Nasza Biblioteka rozpoczęła wakacje organizując 1 lipca piknik rodzinny dla najmłodszych ph. „Złap Pokemona”. Do zabawy przystąpiło19 drużyn, na które czekało mnóstwo atrakcji. Zabawa polegała na znalezieniu i złapaniu ukrytych pokemonów. Po kolejnym ukończonym zadaniu drużyna otrzymywała naklejkę z wizerunkiem pokemona, uzupełniając tym samym swoją kartę trenera.

Rodziny uczestniczyłym.in. w zabawach zręcznościowych
takich jak: rzut w Grimera balonami na wodę,minigolf Slowpoka,wspólny śpiew z Jigglypuffem, rzut do celu z pistoletu na pianki u Bulbasaura. W Kąciku Charmandera na dzieci czekały pokemonowe kolorowanki, a u Meow można było otrzymać punkt za ułożone puzzle.W Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży można było złapać Pikachu, odpowiadając na zagadkę ukrytą w książce. Squirtle można było złapać pokonując arcytrudny tor przeszkód w siedmiomilowych butach. Na zakończenie pikniku wszyscy uczestnicy stanęli w szranki z okrutnym Koffingiem, w którym ukryta była słodka niespodzianka. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i już nie mogą doczekać się kolejnego pokemonowego pikniku.Piknik rodzinny Złap Pokemona

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.