Zajęcia w Filii nr 1

Zajęcia w Filii nr 1

W dniach 2 – 3 kwietnia w Filii Bibliotecznej nr 1 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej odbyły się zajęcia z dziećmi, w których wzięły udział 4 grupy z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Oddziały Przedszkolne, łącznie 75 dzieci. Celem zajęć było przekazanie dzieciom tradycji i symboli wielkanocnych oraz wprowadzenie nastroju oczekiwania na zbliżające się święta.

Grupy: „Biedronki”, „Żabki”, „Motylki" i „Pszczółki" bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach, poprawnie odgadywały zagadki i wykonały prace plastyczne.

Na koniec spotkania najmłodsze dzieci obejrzały bajkę dotyczącą Świąt Wielkanocnych.Projekt pt. Projekt Lem dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.