Zajęcia w Filii nr 1

W dniach 2 – 3 kwietnia w Filii Bibliotecznej nr 1 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej odbyły się zajęcia z dziećmi, w których wzięły udział 4 grupy z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Oddziały Przedszkolne, łącznie 75 dzieci. Celem zajęć było przekazanie dzieciom tradycji i symboli wielkanocnych oraz wprowadzenie nastroju oczekiwania na zbliżające się święta.

Grupy: „Biedronki”, „Żabki”, „Motylki" i „Pszczółki" bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach, poprawnie odgadywały zagadki i wykonały prace plastyczne.

Na koniec spotkania najmłodsze dzieci obejrzały bajkę dotyczącą Świąt Wielkanocnych.