Wypożyczalnia Główna dla dorosłych poleca…

Wypożyczalnia Główna dla dorosłych poleca…

Nowości książkowe z literatury popularnonaukowej m.in.: autora światowych bestsellerów Yuarda  Noaha Harariego „21 lekcji na XXI wiek” „Sapiens od zwierząt do bogów”, „Homo deus. Krótka historia jutra”. Autor tych książek, izraelski historyk, profesor na Uniwersytecie Hebrajskim,  stwierdza że nie powinniśmy pozostawiać decyzji o przyszłości ludzkiej cywilizacji korporacjom, przypadkowi i anonimowym siłom.

Wśród nowości znalazły się książki z dziedziny medycyny i psychologii: Agaty Lewandowskiej „Hashimoto. Dieta i styl życia w chorobie”, Małgorzaty Radomskiej „Borelioza. Jak się wystrzegać. Jak rozpoznać. Jak leczyć.”. Warta poleceniu jest również książka Martie Haselton „Ukryta inteligencja hormonów. Jak kierują twoim mózgiem”, oraz „Człowiek i błędy ewolucji” Nathana Lentsona, która zmienia spojrzenie na ludzkie ciało.

Na naszych czytelników czekają również kontynuacje powieści m.in. ciesząca się dużą popularnością  seria „Owoc granatu” Marii Paszyńskiej, „Kroniki Jakuba Wędrowycza” Andrzeja Pilipiuka, a także najnowsze kryminały, reportaże, oraz  powieści biograficzne.