Legimi dostępne w Bibliotece

Legimi dostępne w Bibliotece

Drodzy Czytelnicy,

w trudnym dla wszystkich okresie kwarantanny, gdzie książka w formie tradycyjnej jest niedostępna Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich czytelników, zakupiła kody w Legimi do korzystania z internetowej czytelni e-booków. Platforma internetowa Legimi, współpracując z ponad 300 wydawcami, dysponuje bazą ponad 60 000 e-booków, wśród których jest olbrzymi wybór „gorących” nowości, bestsellerów, tytułów z beletrystyki, literatury popularnonaukowej i faktu, literatury anglojęzycznej i lektur. Legimi to różnorodność oferty wydawniczej oraz bezproblemowy dostęp do tego, na co akurat mamy ochotę, bez wychodzenia z domu, bez czekania, aż ktoś zwróci zamówiony przez nas egzemplarz. Każdy może mieć dostęp do wybranej książki tu i teraz.

Aplikacja Legimi jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych(iOS, Android, Windows).

Korzystać z Legimi mogą wyłącznie czytelnicy aktywni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej, którzy posiadają kartę biblioteczną i nie mają na swoim koncie zadłużeń.

W okresie obostrzeń, związanym z pandemią, kiedy niemożliwa jest bezpośrednia wizyta w bibliotece, czytanie mobilne jest idealną alternatywą na sięgnięcie po dobrą książkę i miłe spędzenie czasu w domu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Użytkownik, który chce czytać e-booki, zgłasza się do Biblioteki poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biblioteka@pultusk.pl

Wiadomość powinna zawierać: imię, nazwisko i nr telefonu. Po weryfikacji czytelnik otrzyma e-mail z kodem promocyjnym i dalszą instrukcją.

Serdecznie zapraszamy!

Liczba kodów ograniczona!

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.