Rozstrzygnięcie konkursu literackiego "To się wydarzyło naprawdę…, czyli niezwykła historia z życia mojej rodziny"

Rozstrzygnięcie konkursu literackiego

16 czerwca 2020 roku wręczyliśmy nagrody w konkursie literackim o zasięgu powiatowym „To się wydarzyło naprawdę…, czyli niezwykła historia z życia mojej rodziny”. Prace, które jury konkursowe, z przewodniczącą panią Krystyną Wielgolewską, miało przyjemność przeczytać i nagrodzić wyróżniały się dojrzałością, stylem i ciekawym przedstawieniem tematu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć laureatów w naszej galerii.

Laureaci konkursu:

I miejsce - Magdalena Śniegocka

II miejsce - Vanessa Gosiewska

III miejsce -Daria Chełchowska

Wyróżnienie – Julia Stefańska

Wyróżnienie – Zuzanna Przybysz

Wyróżnienie – Jakub Jelski

Wkrótce teksty laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca ukażą się na naszej stronie.

Rozstrzygnięcie konkursu literackiego