Narodowe Czytanie 2021

Już jutro Narodowe Czytanie. Mamy dla Was, naszych Czytelników, krótką zapowiedź tego, co będzie się działo.

Moralność pani Dulskiej - zapowiedź (link przekierowujący do serwisu YouTube)

W sześciu odsłonach dramatu Gabrieli Zapolskiej "Moralność pani Dulskiej" wystąpili:
Pani Dulska - Renata Kisiel
Pan Dulski - Kamil Uchnast
Zbyszko Dulski - Tomasz Godlewski
Hesia / Mela Dulskie - Anna Mitkowska
Juliasiewiczowa z Dulskich - Ewelina Tomczak
Lokatorka - Monika Komorowska
Hanka - Sylwia Groszkowska
Scenografia i kostiumy - Bożena Potyraj, Barbara Zbrzezna
Zdjęcia i montaż - Katarzyna Szymańska-Zbrzezna, Ewelina Tomczak.

Moralność pani Dulskiej Akt I, Scena I i II fragmenty - odsłona 1 (film dostępny od godziny 900 w serwisie YouTube)

Moralność pani Dulskiej Akt I, Scena IX fragmenty - odsłona 2 (film dostępny od godziny 1000 w serwisie YouTube)

Moralność pani Dulskiej Akt I, Scena XII fragmenty - odsłona 3 (film dostępny od godziny 1100 w serwisie YouTube)

Moralność pani Dulskiej Akt II, Scena I fragmenty - odsłona 4 (film dostępny od godziny 1200 w serwisie YouTube)