Komiksowe ferie już za nami

Ferie zimowe dobiegły końca! Ale to nie powód do smutku! Zapraszamy do obejrzenia relacji z Komiksowych Ferii w naszej Bibliotece. Zabawy integracyjne i zadania wykonywane podczas „Olimpiady z Asterixem i Obelixem” wyzwoliły w dzieciach duże pokłady szczęścia.
Honorowym gościem podczas ferii był Pan Erwin Kowalczyk, który do wspólnej zabawy wprowadził trochę magii, pokazał wiele ciekawych sztuczek, zachęcił do własnoręcznego wykonania bransoletki. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i pyszną gorącą czekoladę.

Komiksowe ferie już za nami