Spotkanie z Włodzimierzem Gąsiewskim

19 maja w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie promujące książkę Włodka Gąsiewskiego pt. „Berek obok starej synagogi. Wspomnienia i historie dzieci oraz dorosłych polskich i żydowskich mieszkańców Pułtuska z czasów pokoju i wojny XX wieku”. Jest to kolejna, po „Scenach życiowych i filmowych, czyli dzieciństwie na gapę w kinie Narew”, publikacja autora dotycząca naszego miasta, będącego jego Małą Ojczyzną. Spotkanie nie tylko stworzyło okazję do odbycia ciekawej dyskusji na temat historii regionu, ale też pozwoliło na przywołanie przez uczestników ich osobistych wspomnień. Mieszkańcy mieli także możliwość rozmowy z autorem po spotkaniu oraz nabycia wspomnianych publikacji wraz z autografem.

Spotkanie z Włodzimierzem Gąsiewskim