Pan Poeta w Bibliotece

Dziś w Bibliotece gościł nie byle jaki Pan Poeta – autor fantastycznych książek dla dzieci, a także prowadzący pełne dynamicznej zabawy, śmiechu i wielu szalonych niespodzianek, zajęcia dla małych Czytelników. Pomysłowość i energia Pana Poety przełożyły się na zaangażowanie dzieci, a także zachęciły do poznania zmagań „Kury, co tyła na diecie”, rozterek „Kaczki, co przebrała miarkę” oraz przygód pozostałych bohaterów twórczości naszego gościa.
Dziękujemy Panu Poecie i wszystkim uczestnikom zabawy. Do zobaczenia!

Pan Poeta w Bibliotece