Spotkanie autorskie z panem Zdzisławem Zembrzyckim

10 maja w Czytelni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela odbyło się spotkanie ze Zdzisławem Zembrzyckim, poetą, autorem 10 tomików wierszy, żeglarzem, miłośnikiem przyrody i wszelkiego piękna. Autor opowiadał o swoim warsztacie literackim, twórczych inspiracjach i rozlicznych pasjach. Zebrani goście mieli okazję dowiedzieć się o rodzinnych związkach pana Zembrzyckiego z Pułtuskiem i z 13 pp oraz wysłuchać wierszy pochodzących z 10. tomiku poetyckiego „Etiuda życia”. Na zakończenie tego miłego wieczoru na wszystkich czekała słodka niespodzianka przygotowana przez żonę poety.

Spotkanie autorskie z panem Zdzisławem Zembrzyckim