Czerwony Kapturek z wizytą

21 lipca 2011 r. w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej miała miejsce inscenizacja baśni pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego „Duet”.

Przedstawienie pełne humoru i zaskakujących sytuacji spotkało się z żywą reakcją zgromadzonych 60. dzieci (głównie przedszkolaków), które chętnie włączały się do wspólnej zabawy.

Barwna scenografia, ciekawa gra aktorów wcielających się w coraz to inne postacie, cieszyła nie tylko najmłodszych, ale również ich opiekunów i rodziców.