Spotkanie z Dorotą Gellner

5 maja w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. J. Lelewela gościła Dorota Gellner, jedna z najbardziej znanych współczesnych poetek dla najmłodszych.

Spotkanie z Dorotą Gellner

5 maja w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. J. Lelewela gościła Dorota Gellner, jedna z najbardziej znanych współczesnych poetek dla najmłodszych. Autorka spotkała się najpierw z uczniami klas II-III pułtuskich szkół podstawowych, a następnie z przedszkolakami. D. Gellner prezentowała swoje starsze i nowsze utwory, recytując je wraz z dziećmi.

W bibliotece rozbrzmiewały wesołe nutki takich przebojów, jak ,,Zuzia -lalka nieduża”, czy ,,Ogórek wąsaty”. Poetka, nawiązując świetny kontakt z dziećmi,  odpowiadała na pytania dotyczące jej warsztatu twórczego, ulubionych utworów, czy pasji.

Spotkanie, poprowadzone w formie wspólnej zabawy było niezwykle udane i z pewnością na długo zapadnie  uczestnikom w pamięci.Spotkanie z Dorotą Gellner

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.