Mikołajki

Mikołajki to święto lubiane przez wszystkie dzieci i te małe, i te duże. 6 grudnia 2011 roku Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela zaprosiła wszystkie maluchy na spotkanie z Mikołajem!

Mikołajki

Mikołajki to święto lubiane przez wszystkie dzieci i te małe, i te duże. 6 grudnia 2011 roku Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela zaprosiła wszystkie maluchy na spotkanie z Mikołajem!Zanim jeszcze Mikołaj odwiedził Bibliotekę można go było spotkać na pułtuskim rynku. Z uśmiechem na twarzy i wielkim workiem prezentów zachęcał napotkane dzieci do odwiedzenia Biblioteki. Pomagał mu piękny elf, który rozdawał cukierki.
A w bibliotece czekała na dzieci moc atrakcji! Wspólne czytanie opowieści o św. Mikołaju, słuchanie świątecznych piosenek, zabawy, quizy, rebusy i zagadki związane z tradycjami świątecznymi. Wyświetlano też bajkę „Kaczor Donald na święta”, ale z pewnością największą atrakcją było spotkanie z Mikołajem, możliwość porozmawiania z nim i opowiedzenia swoich najskrytszych marzeń. Kto wie czy się nie spełnią… Do Świąt Bożego Narodzenia już niedaleko! 

 Informacje

Biblioteka Narodowa
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Zakup nowości wydawniczych Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.