Wieczór poetycki Wiesławy Papierskiej

W piątek, 10 lutego 2012 roku, czytelnicy Pułtuskiej Biblioteki Publicznej i miłośnicy poezji mieli możliwość uczestniczenia w niezwykłym spotkaniu. Naszą Bibliotekę odwiedziła pani Wiesława Papierska, człowiek o wielkim sercu i wielu talentach. Zaprezentowała wiersze z dwóch tomików: „Dmuchawce” i „Na orbicie czasu”, opowiadała o rodzinie, ukochanym Zamościu, gdzie urodziła się i mieszkała w młodości. Wiersze prezentowała również córka poetki; z sympatycznych i uroczych anegdot jakie opowiadała p. Papierska, okazało się, że cała rodzina jest bardzo uzdolniona nie tylko poetycko. Wieczór zakończyło podpisywanie tomików poezji i rozmowa słuchaczy z p. Papierską. Spotkanie odbyło się z inicjatywy p. Maryli Kazimierczak, córki chrzestnej poetki. Mamy nadzieję na więcej takich miłych wieczorów!