Wieczór poetycki Wiesławy Papierskiej

W piątek, 10 lutego 2012 roku, czytelnicy Pułtuskiej Biblioteki Publicznej i miłośnicy poezji mieli możliwość uczestniczenia w niezwykłym spotkaniu.

Wieczór poetycki Wiesławy Papierskiej

 

W piątek, 10 lutego 2012 roku, czytelnicy Pułtuskiej Biblioteki Publicznej i miłośnicy poezji mieli możliwość uczestniczenia w niezwykłym spotkaniu. Naszą Bibliotekę odwiedziła pani Wiesława Papierska, człowiek o wielkim sercu i wielu talentach. Zaprezentowała wiersze z dwóch tomików: „Dmuchawce” i „Na orbicie czasu”, opowiadała o rodzinie, ukochanym Zamościu, gdzie urodziła się i mieszkała w młodości. Wiersze prezentowała również córka poetki; z sympatycznych i uroczych anegdot jakie opowiadała p. Papierska, okazało się, że cała rodzina jest bardzo uzdolniona nie tylko poetycko. Wieczór zakończyło podpisywanie tomików poezji i rozmowa słuchaczy z p. Papierską. Spotkanie odbyło się z inicjatywy p. Maryli Kazimierczak, córki chrzestnej poetki. Mamy nadzieję na więcej takich miłych wieczorów!Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Projekt pt. Dawno, dawno temu... czyli opowieści moich dziadków Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Biblioteka Narodowa
 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Zakup nowości wydawniczych Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.