Zaproszenie na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

Burmistrz Miasta Pułtusk Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela mają zaszczyt zaprosić

Zaproszenie na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

Wojciech Sumliński - dziennikarz śledczy, z wykształcenia psycholog. Pracował w „Życiu”, „Gazecie Polskiej” i „Wprost”. Autor licznych reportaży i programów w TVP: „Oblicza prawdy”, o działalności SB i magazynu śledczego „30 minut”. Autor książki „Teresa Trawa Robot” o tajnych operacjach specjalnych SB oraz autor scenariusza filmowego o śmierci ks. Popiełuszki napisanego dla Agencji Filmowej TVP. Obecnie współpracuje z Frondą i magazynem śledczym „Focus”, pisze kolejne książki i jest redaktorem naczelnym „Tygodnika Podlaskiego”.

Burmistrz Miasta Pułtusk

Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela