Gawęda o cmentarzu świętokrzyskim

25 października w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne, już trzecie, spotkanie z cyklu Literacki Czwartek u Lelewela.

Gawęda o cmentarzu świętokrzyskim

25 października w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne, już trzecie, spotkanie z cyklu Literacki Czwartek u Lelewela. Gościem była Pani Bożenna Kucharczyk, autorka drugiej części książki „Gawęda o cmentarzu świętokrzyskim”. Spotkanie, mimo jesiennej pogody, odbyło się przy wielkim audytorium. Wszyscy zgromadzeni z zachwytem słuchali opowieści o rodzinie Grąbczewskich i Mostowskich. Więcej na temat losów i historii rodzin związanych z Pułtuskiem, można przeczytać w drugiej części książki „Gawęda o cmentarzu świętokrzyskim, którą można nabyć od 1 listopada.

Kolejny Literacki Czwartek u Lelewela już 29 listopada!

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.