Gawęda o cmentarzu świętokrzyskim

Gawęda o cmentarzu świętokrzyskim

25 października w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne, już trzecie, spotkanie z cyklu Literacki Czwartek u Lelewela. Gościem była Pani Bożenna Kucharczyk, autorka drugiej części książki „Gawęda o cmentarzu świętokrzyskim”. Spotkanie, mimo jesiennej pogody, odbyło się przy wielkim audytorium. Wszyscy zgromadzeni z zachwytem słuchali opowieści o rodzinie Grąbczewskich i Mostowskich. Więcej na temat losów i historii rodzin związanych z Pułtuskiem, można przeczytać w drugiej części książki „Gawęda o cmentarzu świętokrzyskim, którą można nabyć od 1 listopada.

Kolejny Literacki Czwartek u Lelewela już 29 listopada!

Serdecznie zapraszamy!