Mikołajki

W dniu Świętego Mikołaja, czyli 6 grudnia 2012 r.

Mikołajki

W dniu Świętego Mikołaja, czyli 6 grudnia 2012 r. Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela wznowiła pracę Filii Bibliotecznej w Przemiarowie.  Zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk Zenon Kowalewski, dyrektor oraz pracownicy biblioteki złożyli Mikołajkową wizytę w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. rtm. Witolda Pileckiego w Przemiarowie. Pomocnicy Mikołaja rozdawali słodkie prezenty i ulotki informacyjne w formie zakładek do książki zachęcające do odwiedzania  Biblioteki.  Wszystkie dzieci zebrane w sali gimnastycznej, w czerwonych czapeczkach, podziękowały niezwykłym gościom Mikołajkowymi piosenkami.

Mikołaj z Biblioteki  nie zapomniał również o dzieciach z pułtuskich przedszkoli, odwiedził:

·      Miejskie Przedszkole nr 4

·      Świetlicę Środowiskową Słonecznikowa Brać

·      Przedszkole im. Świętej Rodziny.