Spotkanie autorskie z Anną Onichimowską

9 kwietnia 2013 r. Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela zorganizowała spotkanie autorskie ze znaną autorką ulubionych przez dzieci i młodzieży książek, pisarką Anną Onichimowską

Spotkanie autorskie z Anną Onichimowską
9 kwietnia 2013 r. Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela zorganizowała spotkanie autorskie ze znaną autorką ulubionych przez dzieci i młodzieży książek, pisarką Anną Onichimowską. Bibliotekę odwiedziły tłumy małych czytelników. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści o zamiłowaniu do podróży, sportu i tańca, marzeniach o szkole baletowej i dziennikarstwie. Jej twórczość znana jest zarówno w Polsce jak i za granicą. Laureatka wielu konkursów literackich udzielała porad dzieciom, których marzeniem jest pisanie powieści. Poprzez przedstawienie ciekawych portretów swoich bohaterów i udzielając odpowiedzi na pytania słuchaczom, pisarka zachęciła do tego,  aby rozwijali swoje twórcze pasje, które mogą stać się, podobnie jak w jej przypadku, sposobem na życie.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Dzieci chętnie zakupiły książkę autorki, na której otrzymały pamiątkowy autograf.

 Spotkanie autorskie z Anną Onichimowską

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.