Damsko - Męskie Spotkanie Marcowe

Z czym kojarzy nam się marzec? Z pierwszymi wiosennymi spacerami, z budzącą się ze snu zielenią i oczywiście z Męsko - Damskimi Spotkaniami Marcowymi...

 

Damsko - Męskie Spotkanie Marcowe
Z czym kojarzy nam się marzec? Z pierwszymi wiosennymi spacerami, z budzącą się ze snu zielenią i oczywiście z Męsko-Damskimi Spotkaniami Marcowymi, które po raz dziewiąty odbyły się w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. J. Lelewela.

 

W piątek, 7 marca Czytelnię biblioteki wypełnili goście spragnieni literackich dedykacji w wykonaniu „pułtuskich panów sławnych”. W tym roku z tremą walczyli: Lech Chybowski, Wojciech Dębski, Andrzej Dolecki, Jarosław Druchniak, Zenon Kowalewski, Radosław Lolo, Krzysztof Łachmański, Tadeusz Nalewajk, Witold Saracyn, Krzysztof Wóltański. Panowie jak zwykle nie zawiedli czego dowodem były gromkie oklaski i uśmiechy pułtuskich dam. Wieczór uświetnił koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. P. Skargi.

 

 
Tradycyjnie na zakończenie spotkania dla wszystkich zaproszonych gości czekał wspaniały tort i lampka szampana.

 

 Damsko - Męskie Spotkanie Marcowe

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.