Damsko - Męskie Spotkanie Marcowe

Z czym kojarzy nam się marzec? Z pierwszymi wiosennymi spacerami, z budzącą się ze snu zielenią i oczywiście z Męsko - Damskimi Spotkaniami Marcowymi...

Damsko - Męskie Spotkanie Marcowe
Z czym kojarzy nam się marzec? Z pierwszymi wiosennymi spacerami, z budzącą się ze snu zielenią i oczywiście z Męsko-Damskimi Spotkaniami Marcowymi, które po raz dziewiąty odbyły się w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. J. Lelewela.

W piątek, 7 marca Czytelnię biblioteki wypełnili goście spragnieni literackich dedykacji w wykonaniu „pułtuskich panów sławnych”. W tym roku z tremą walczyli: Lech Chybowski, Wojciech Dębski, Andrzej Dolecki, Jarosław Druchniak, Zenon Kowalewski, Radosław Lolo, Krzysztof Łachmański, Tadeusz Nalewajk, Witold Saracyn, Krzysztof Wóltański. Panowie jak zwykle nie zawiedli czego dowodem były gromkie oklaski i uśmiechy pułtuskich dam. Wieczór uświetnił koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. P. Skargi.

Tradycyjnie na zakończenie spotkania dla wszystkich zaproszonych gości czekał wspaniały tort i lampka szampana.