Czytam w podróży…Herberta

Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela 24 marca po raz pierwszy włączyła się w akcję Czytam w podróży…Herberta”.

Czytam w podróży…Herberta

Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela 24 marca po raz pierwszy włączyła się w akcję „Czytam w podróży…Herberta”. Jej celem jest upowszechnienie spuścizny literackiej Zbigniewa Herberta i zachęcenie społeczeństwa do czytania twórczości poety.

Dziś odwiedziliśmy Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi oraz Gimnazjum nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku. Podczas spotkań z młodzieżą przedstawiono życie poety, jego poezję i wiersze.

Osoby zainteresowane akcją, czytelnicy Biblioteki otrzymali pamiątkową zakładkę do książki z Fundacji im. Zbigniewa Herberta.