Spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim

15 kwietnia w Czytelni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela

Spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim

15 kwietnia w Czytelni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela miało miejsce spotkanie ze znakomitym aktorem, Zbigniewem Buczkowskim. Spotkaniu, które poprowadził dziennikarz Lech Chybowski towarzyszyła promocja autobiografii aktora „Pisz Pan książkę!”. Zbigniew Buczkowski, z właściwym sobie wdziękiem i humorem opowiadał o początkach swojej kariery, kulisach pracy na planie filmowym, związkach z Pułtuskiem i licznych podróżach. Na zakończenie aktor chętnie, z uśmiechem rozdawał autografy, wpisywał dedykacje i pozował do wspólnych zdjęć.

To interesujące spotkanie z pewnością na długo zostanie w pamięci pułtuszczan.