Spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim

15 kwietnia w Czytelni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela

Spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim

15 kwietnia w Czytelni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela miało miejsce spotkanie ze znakomitym aktorem, Zbigniewem Buczkowskim. Spotkaniu, które poprowadził dziennikarz Lech Chybowski towarzyszyła promocja autobiografii aktora „Pisz Pan książkę!”. Zbigniew Buczkowski, z właściwym sobie wdziękiem i humorem opowiadał o początkach swojej kariery, kulisach pracy na planie filmowym, związkach z Pułtuskiem i licznych podróżach. Na zakończenie aktor chętnie, z uśmiechem rozdawał autografy, wpisywał dedykacje i pozował do wspólnych zdjęć.

To interesujące spotkanie z pewnością na długo zostanie w pamięci pułtuszczan.Spotkanie ze Zbigniewem Buczkowskim

Projekt pt. Projekt Lem dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.