Czytam sobie w bibliotece - Marta i Ufoludek

Czytam sobie w bibliotece - Marta i Ufoludek

 

W Filii Bibliotecznej nr 3 podczas pierwszych zajęć zorganizowanych w ramach programu edukacyjnego Czytam sobie w bibliotece uczestniczyły dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Pułtusku. Do przeprowadzenia zajęć wykorzystano książkę pt.: „Marta i Ufoludek”.

Tematyką spotkania był recykling i segregowanie odpadów.

 Czytam sobie w bibliotece - Marta i Ufoludek

Projekt pt. Projekt Lem dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.