Wieczornica historyczno – literacka Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada w czytelni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej odbyła się wieczornica historyczno – literacka poświęcona 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Kilka refleksji historycznych nt. Odzyskania Niepodległości przez Polskę w 1918 r. wygłosił dr Radosław Lolo. Wieczór patriotyczny uświetnili uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Płocochowie programem artystycznym pt.: „Żyć w Niepodległej Polsce to…”.

Wieczornica historyczno – literacka Narodowe Święto Niepodległości