Wielkanocne zajęcia dla dzieci

Wielkanoc, to najstarsze i najważniejsze chrześcijańskie święto. Wiąże się z nią wiele ciekawych zwyczajów i tradycji. Tego wszystkiego można było się dowiedzieć na zajęciach organizowanych przez Bibliotekę, przeznaczonych dla uczniów przedszkoli oraz szkół podstawowych.

Uczestnicy spotkania zapoznali się z utworami zawartymi w książce  Beaty Kołodziej „Wielkanoc. Święta w moim domu”. Nie mogło zabraknąć również aktywności plastycznej. Tym razem zaproponowano dzieciom stworzenie własnych ozdób świątecznych. Maluchy z zapałem przystąpiły do pracy i wyczarowały wspaniałe, kolorowe prace.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.