Uroczyste otwarcie Filii Nr 1

Uroczyste otwarcie Filii Nr 1

W dniu dzisiejszym 10.02.2017 r. miało miejsce uroczyste otwarcie nowego lokalu Filii Bibliotecznej Nr 1 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. J. Lelewela, znajdującej się przy ul. Św. Andrzeja Boboli 8 na Popławach. Obecnie Biblioteka mieści się w pięknym, przestronnym lokalu, wyposażonym w nowości wydawnicze, zbiory regionalne, audiobooki oraz gry edukacyjne dla dzieci. Księgozbiór i usługi świadczone przez Bibliotekę są dostępne dla użytkowników w każdej grupie wiekowej.

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 19.00 oraz każdą drugą sobotę miesiąca od 9.00 do 15.00.Uroczyste otwarcie Filii Nr 1

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.