Dzień wiosny

W dniach 21 i 22 marca w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyły się zajęcia z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas II z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku. Dzieci obejrzały prezentację nawiązującą do tematu, rozwiązywały zagadki oraz poznały przysłowia zawiązane z Wiosną. Na zakończenie każdy uczestnik wykonał z papieru Panią Wiosnę, z którą powrócił do szkoły.

Dzień wiosny