Lekcje biblioteczne w Filii nr 3

Z okazji Światowego Dnia Poezji Filię nr 3 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. J. Lelewela odwiedziły dzieci z Przedszkola Miniland. Wspólnie czytaliśmy wierszowane bajki i piosenki.

Witaj wiosno! W dniach 22, 24 i 27 marca w Filii odbyły się zajęcia z okazji wiosny, w których uczestniczyły dzieci z Przedszkola Miniland. Rozmawialiśmy o zmianach zachodzących w przyrodzie.

2017 Rokiem Józefa Piłsudskiego: 28 marca w Filii nr 3 odbyła się lekcja biblioteczna pt. Pułtusk w hołdzie J. Piłsudskiemu. W zajęciach uczestniczyli uczniowie SOSW z wychowawczynią p. Barbarą Perkowską.

Uczniowie wysłuchali pogadanki o życiu i działalności Marszałka, poznali wiele ciekawostek, obejrzeli zdjęcia. Rozmawialiśmy także o pomniku J. Piłsudskiego w Pułtusku i wizycie w naszym mieście aktora Janusza Zakrzeńskiego wcielającego się w postać Marszałka.