Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Kolorowa Wielkanoc

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Kolorowa Wielkanoc

10 kwietnia 2017 r. w Filii Bibliotecznej nr 1 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kolorowa Wielkanoc”, zorganizowanego z okazji Świąt Wielkanocnych. Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkola w wieku 5-6 lat oraz klas 0-II szkoły podstawowej z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku. Na konkurs wpłynęło 22 prace, wykonane pod kierunkiem 5 nauczycieli.

Jury w składzie: przewodnicząca – Barbara Popielska – plastyk, Bożena Potyraj – Dyrektor PBP w Pułtusku, ks. Tadeusz Kowalczyk – Proboszcz parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Pułtusku, Barbara Zbrzezna – instruktor PBP, przyznało 8 nagród głównych i 14 wyróżnień.



Lista osób nagrodzonych:

I miejsce

  1. Natalia Stachowska, Niepubliczne Katolickie Przedszkole "Faustynka",

  2. Łukasz Krzepicki, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

 

II miejsce

  1. Amelia Dzwonkowska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  2. Filip Kowalski, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

 

III miejsce

  1. Alicja Banaszek, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  2. Zuzanna Kowalczyk, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  3. Natalka Sobieska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  4. Natalia Kostruska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

 

Wyróżnienia:

  1. Maja Ligia Stępniewska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  2. Nikola Kamińska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  3. Kacper Matuszewski, Niepubliczne Katolickie Przedszkole "Faustynka",

  4. Zuzanna Deptuła, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  5. Antonina Mroczkowska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  6. Malwina Uchrońska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  7. Natalia Czarnecka, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  8. Julia Pachla, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  9. Maja Stępniewska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  10. Wiktoria Bajno, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  11. Alicja Pietrzak, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  12. Brajan Grochowski, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  13. Aleksander Zawiejski, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

  14. Kalinka Chełstowska, Niepubliczne Katolickie Przedszkole "Faustynka",

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom gratulujemy.





Informacje

Biblioteka Narodowa
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Zakup nowości wydawniczych Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.