Mały Miś w świecie wielkiej literatury

30 maja w Domu Polonii w Pułtusku odbyło się uroczyste podsumowanie międzynarodowego projektu czytelniczego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, w którym Biblioteka brała udział. Naszą instytucję reprezentował Miś Tuliś, który odbył podróż po placówkach oświatowych, by wspólnie z przedszkolakami i uczniami promować czytelnictwo.

Podczas uroczystości zaproszeni goście przeczytali utwory pani Małgorzaty Nawrockiej, autorki książek dla dzieci.  Pani Małgorzata Chimkowska, koordynator projektu w Gminie Pułtusk, wręczyła zebranym gościom podziękowania za udział w projekcie, a po części oficjalnej zaprosiła wszystkie zebrane dzieci do wspólnej, misiowej zabawy.